Výhřezy meziobratlových plotének

zde se nacházíte:
Úvod > Výhřezy meziobratlových plotének

Workshop zaměřený na prevenci a kompenzaci výhřezů plotének, což je zásadní téma pro každého, kdo chce udržet svůj pohyb bez bolestí a omezujících potíží. Účastníci se dozvědí, jak správně zacházet se svými zády během pracovního dne a jaký vliv má správné cvičení na prevenci výhřezů plotének. Workshop nabídne nejen teoretické znalosti, ale také praktické cviky, které pomohou aktivovat a uvolnit klíčové svalové skupiny spojené s páteří. Poskytuje tak efektivní nástroje pro dlouhodobou péči o zdraví zad.

Přednáší Mgr. Tomáš Jankech (bývalý člen prestižních klinik CPM prof. Koláře a MyClinic).

  • Datum kurzu: 23. 3. 2024
  • Délka kurzu: 2,5 hod (13:30-16:00 hod)
  • Cena: 1190 Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

  • prevence a kompenzace výhřezu ploténky
  • jak zacházet se zády v průběhu pracovního dne
  • výhřez ploténky a kondiční cvičení
  • praktické cviky k aktivaci i uvolnění

Co Vám kurz přinese?

Účast na workshopu přinese účastníkům široké spektrum přínosů. Za prvé, získají hlubší porozumění výhřezům plotének a jak jim předcházet, což může vést k dlouhodobě zdravějšímu životnímu stylu bez bolestí zad. Dále se naučí konkrétní cvičení a techniky, které pomohou uvolnit napětí a posílit svaly spojené s páteří, což může vést k lepšímu držení těla a snížení rizika zranění. Workshop také poskytne prostor pro sdílení zkušeností a tipů s ostatními účastníky, což může přispět k budování motivace a podpory ve snaze o zachování zdraví zad. Celkově řečeno, workshop přinese účastníkům konkrétní nástroje a znalosti, které jim pomohou aktivně se starat o svá záda a zlepšit kvalitu jejich života.

 

 

Pro koho je kurz určen:

Workshop je určen pro všechny, kteří chtějí udržet své tělo bez bolestí a omezujících potíží spojených s páteří. Je vhodný pro lidi všech věkových skupin a životních stylů, zejména pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání nebo provádějí opakované pohyby, které mohou zatěžovat páteř. Účastníci získají užitečné znalosti a praktické dovednosti, které jim pomohou péči o svá záda začlenit do svého každodenního života.

 

 

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 4, 5 a 8.

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.