Ultimateinstability - Level II

zde se nacházíte:
Úvod > Ultimateinstabillity - Level II

Ultimateinstability je unikátní cvičení s aquabagy a aquabally, které využívá nestabilitu jako nový podnět pro efektivnější práci svalů a stabilizačního systému. Cvičení můžete využít jak v rámci skupinových lekcí, osobních tréninků i specializovaného tréninku vrcholových sportovců.

Více info k Ultimateinstability na : www.ultimateinstability.com

  • Datum kurzu: 24. 10. 2020
  • Délka kurzu: 4 hodiny
  • Cena: 1200,- Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Školení Ultimateinstability má tři úrovně. Tento kurz - level II, vám prohloubí znalosti a dovednosti, které můžete využít v praxi během svých tréninků. Rozšíříme vám zásobník cviků, přidáme netradiční kombinace nejen s pomůckami jako hydrovest, zaměříme se na vytvoření komerční lekce či tréninku tohoto typu a budeme klást důraz na techniku, kterou jste se naučili na školení - Level 1, v náročnějších kombinacích a svižnějším tempu.

 

 

 

 

 

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice základních cviků s aquabagy a aquabally. Naučíte se tvořit vlastní tréninkovou jednotku a správnou techniku cviků s rychlejší i pomalejší frekvencí pohybu. Získáte zásobník cviků a kombinace cviků za využití těchto netradičních pomůcek naplněných vodou. Naučíte se komunikovat s klienty. Získáte základní znalosti o anatomii, fyziologii a sportovním tréninku.

Pro koho je kurz určen:

 Kurz je určen pouze pro absolventy Ultimateinstability - Level I.

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 5, 8 a 3. 

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.