Ultimateinstability - Level I

zde se nacházíte:
Úvod > Ultimateinstabillity - Level I

Ultimateinstability je unikátní cvičení s aquabagy a aquabally, které využívá nestabilitu jako nový podnět pro efektivnější práci svalů a stabilizačního systému. Cvičení můžete využít jak v rámci skupinových lekcí, osobních tréninků i specializovaného tréninku vrcholových sportovců. Školení Ultimateinstability má tři úrovně. Tento kurz - level I,  vám poskytne znalosti a dovednosti, které jsou zásadní pro práci a ovládání těchto pomůcek a trénování vašich klientů a sportovních svěřenců. Poskytneme vám hlubší pohled na dynamickou stabilitu, motorické učení a ovládání.  A dáme vám nástroje, které potřebujete k tomu, abyste je uvedli do praxe. Kurz vede master trenérka Denisa Balakovská. 

Více info k Ultimateinstability na : www.ultimateinstability.com

  • Datum kurzu: 17. 10. 2020, 
  • Délka kurzu: 4 hodiny
  • Cena: 1200,- Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Teoretická část: základy anatomie, výživy, komunikace s klienty, vznik, historie, současnost ULTIMATEINSTABILITY, popis pomůcek (aquabags, aquaballs ) a rozfázování tréninku

Praktická část: Osvojení techniky cvičení s aquabagy a aquabally při základních cvicích, kombinace cviků - využití cviků a pomůcek pro kondiční trénink, využití cviků a pomůcek pro strečink, skladba tréninkové jednotky

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice základních cviků s aquabagy a aquabally. Naučíte se tvořit vlastní tréninkovou jednotku a správnou techniku cviků s rychlejší i pomalejší frekvencí pohybu. Získáte zásobník cviků a kombinace cviků za využití těchto netradičních pomůcek naplněných vodou. Naučíte se komunikovat s klienty. Získáte základní znalosti o anatomii, fyziologii a sportovním tréninku.

Pro koho je kurz určen:

Pro pokročilejší cvičence či odborníky z oblasti sportu ( lektoři, trenéři, rehabilitační pracovníci ). 

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 5, 8 a 3. 

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.