Kurz Kettlebell Advanced

zde se nacházíte:
Úvod > Kettlebell Advanced

Jedná se o jediný kurz v České republice založený na principech IKFF - International Kettlebell and Fitness Federation, za kterými stojí Steve Cotter. Propojuje silové principy školy Pavla Tsatsoulina a vytrvalostní principy ruské Girjevik školy. Steve je jedním z nejlepších cvičitelů a učitelů Kettlebell v současné době, držitelem neoficiálních světových rekordů ve dřepech na jedné noze, cvičenec smíšených bojových umění (MMA), qigongu, body-mind fitness, mobility a flexibility.

 

Zvládl si základy s Kettlebell? Chceš se posunout dál a osvojit si tuto královskou disciplínu a proniknout do tajů pokročilých cviků s Kettlebell, tak jsi tu správně. V rámci kurzu se budeme věnovat pokročilým cvikům s jednou Kettlebell. Bude se probírat girjevický IKFF vs Hardstyle přístup ke cvičení s Kettlebell. Dle postupu Demonstrate - Practice - Progression se účastíci seznámí s ekonomičností pohybu a dechovými principy cviků a jejich technikou. V rámci kurzu se budou probírat královské cviky s Kettlebell: Kettlebell Clean, Military Press, Push Press, Jerk a Kettlebell Snatch.

Náš učitel Miroslav Telecký je v současné době jediný certifikovaný lektor IKFF v ČR - bývalý vrcholový atlet (mistr ČR ve skoku o tyči), pohybový specialista, mover, školitel sportovních kurzů s více než 25ti letou zkušeností ze sportu a 10ti letou trenérskou praxí.

 

Na kurzu podrobně probereme: 

▪ zasády používání Kettlebell, bezpečnost, nastavení úchopu, nasměřování koule
▪ průpravné cviky na jednotlivé fáze u pokročilých cviků
▪ ekonomičnost pohybu, dechové principy a periodizaci
▪ Kettlebell Clean - detailní nácvik techniky
▪ Kettlebell Snatch - detailní nácvik techniky
▪ Kettlebell Press - detailní nácvik techniky
▪ Push Press- detailní nácvik techniky
▪ Kettlebell Jerk - detailní nácvik techniky

  • Datum kurzu: 11. 11. 2023
  • Délka kurzu: 5 hodin
  • Cena: 3100 Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Na kurzu si zopakujeme rozcvičku a “Minimalistickou rozcvičku”, Swing, Goblet Dřep, Get Up. Detailně se budeme věnovat technice královských cviků Kettlebell Clean, Kettlebell Press, Kettlebell Push Press, Kettlebell Jerk a Kettlebell Snatch. Probereme také periodizaci, dýchání a tréninkový program. 

Co Vám kurz přinese?

V rámci kurzu se dozvíte základní nastavení úchopu, nasměrování koule. Přípravu na jednotlivé fáze u těchto pokročilých cviků, ekonomičnost pohybu, dechové principy a periodizaci tréninku.Detailně se seznámíte s královskými cviky Kettlebell sportu. Kettlebell Cleanem, Kettlebell Snatchem,Kettlebell Pressem a Push Pressem a Kettlebell Jerkem. Dostanete návod jakým způsobem trénují američtí mariňáci a jakým způsobem testují formu ruské speciální jednotky Spetsnaz.

Pro koho je kurz určen:

Kurz Kettlebell Advanced je určený, jak pro instruktory a trenéry fitness, tak pro ostatní sportovní nadšence, kteří absolvovali jakýkoliv základní kurz Kettlebell, kde detailně probrali cviky Swing, Get up, Goblet squat a zvládají je po technické stránce. 

 

 

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 4, 5 a 8.

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.