Instruktor závěsných systémů

zde se nacházíte:
Úvod > Instruktor závěsných systémů

Při jednodenním prakticky zaměřeném kurzu se detailně seznámíte se závěsným systémem, jeho přednostmi a možnostmi použití při skupinovém cvičení nebo osobních trénincích. Každý účastník obdrží CERTIFIKÁT o absolvování.

  • Datum kurzu: 14. 10. 2023
  • Délka kurzu: 6 hodin
  • Cena: 2900 Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Závěsné systémy - technika a manipulace, metodika cvičení , nastavení pro klienta, časté odchylky v držení těla a práce s takovými klienty, zásobník cviků a jejich modifikace, využití jiných pomůcek se ZS, formy lekce ZS, komunikace, organizace lekce, korekce klientů, sestavení vlastní lekce.

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice cvičení. Naučíte se tvořit vlastní cvičební jednotky a správnou techniku cviků. Získáte zásobník cviků. Naučíte se komunikovat s klienty. Naučíte se tvořit choreografie svých lekcí nebo využít tuto pomůcku v rámci osobních tréninků. 

Pro koho je kurz určen:

Na kurz se může přihlásit odborná i laická veřejnost. Zájemci o kurz nepotřebují žádná předchozí školení ani zkušenosti jako lektoři. Praxe z jiných forem cvičení vítána.

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 4, 5 a 8.

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.