Instruktor závěsných systémů a funkčního tréninku

zde se nacházíte:
Úvod > Instruktor závěšných systémů a funkčního tréninku

Při jednodenním kurzu se seznámíte se závěsným systémem, jeho přednostmi a možnostmi použití při skupinovém cvičení. Dále se také dozvíte zákonitosti a principy funkčního tréninku a jeho uplatnění při studiových lekcích. Každý účastník obdrží DIPLOM.

  • Datum kurzu: 26. 6. 2021
  • Délka kurzu: 8 hodin
  • Cena: 2100 Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Teorie (úvod do anatomie a fyziologie člověka, základy sportovního tréninku, vedení lekce a komunikace s klienty), Závěsné systémy (technika, základy metodiky cvičení na závěsných systémech), Funkční trénink (zásady a principy F.T., cvičení s vlastní vahou těla, využití tradičních i netradičních pomůcek, zařazení F.T. do studiových lekcí), Kruhový trénink (zásady a principy KT, cvičení s vlastní vahou těla, využití tradičních i netradičních pomůcek).

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice cvičení s jednotlivými pomůckami. Naučíte se tvořit vlastní cvičební jednotky a správnou techniku cviků. Získáte zásobník cviků. Naučíte se komunikovat s klienty. Naučíte se tvořit choreografie svých lekcí. Získáte základní znalosti o anatomii, fyziologii a sportovním tréninku.

Pro koho je kurz určen:

Na kurz se může přihlásit odborná i laická veřejnost. Zájemci o kurz nepotřebují žádná předchozí školení ani zkušenosti jako lektoři. Praxe z jiných forem cvičení vítána.

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 5, 8 a 3. 

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.