Instruktor Trampies

zde se nacházíte:
Úvod > Instruktor Trampies

Dvoudenní kurz je zaměřen, jak na praktické dovednosti skákání na trampolínkách, tak na teoretické znalosti, tak aby jste se mohli stát úspěšným instruktorem. Každý účastník obdrží certifikát, hudební CD s hudbou na trampolínky a DVD s ukázkovou lekcí.

  • Datum kurzu: 19. 6. - 20. 6. 2021
  • Délka kurzu: 2 dny 
  • Cena:  3790 Kč
  • Přihláška 

Náplň kurzu:

Teoretická část: historie, současnost, druhy, formy a cíle programu trampies, komunikace s klienty, skladba lekce trampies, tvorba choreografie a způsoby její výuky, škodlivé cviky, pánevní dno, Praktická část: nácvik a technika základních kroků, skoků a prvků na trampolínce, technika speciálních cvičení na trampolínce, posilovací a protahovací cvičení na trampolínce, stavba choreografie a její výuka, práce s hudbou, vedení skupiny, metodika výuky

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice skákání. Naučíte se tvořit vlastní cvičební jednotky a správnou techniku cviků. Získáte zásobník cviků. Naučíte se komunikovat s klienty. Naučíte se tvořit choreografie svých lekcí. Získáte základní znalosti o anatomii, fyziologii a sportovním tréninku. Naučíte se pracovat s hudbou.

Pro koho je kurz určen:

Na kurz se může přihlásit odborná i laická veřejnost. Zájemci o kurz nepotřebují žádná předchozí školení ani zkušenosti jako lektoři. Praxe z jiných forem cvičení vítána.

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 5, 8 a 3. 

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.