Instruktor FitBoxu

zde se nacházíte:
Úvod > Instruktor FitBoxu

Jednodenní kurz FitBoxu je zaměřen, jak na získání praktických dovedností , tak na teoretické znalosti, tak aby jste se mohli stát úspěšným instruktorem. Školení je zakončeno písemným testem, po úspěšném napsání je obdržena licence FITBOX BASIC INSTRUKTOR (neslouží pro vydání živnostenského listu).

  • Datum kurzu: 15. 12. 2018 , 26. 1., 23. 2. 2019
  • Délka kurzu: 8 hodin
  • Cena: 6400 Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Seznámení se s programem FITBOX, tvorba lekce, rozfázování lekce a její délka, seznámení se s pojmy: senior zóna, slim zóna, fitness zóna, power zóna, výběr vhodné hudby, technika jednotlivých kopů a úderů, protahování v hodinách, posilování, základy anatomie

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice kopů a úderů. Naučíte se tvořit vlastní cvičební jednotky a správnou techniku cardio, posilovacích i protahovacích cviků. Získáte zásobník cviků pro své lekce. Naučíte se komunikovat s klienty. Naučíte se tvořit choreografie svých lekcí. Naučíte se pracovat s hudbou.

Pro koho je kurz určen:

Na kurz se může přihlásit odborná i laická veřejnost. Zájemci o kurz nepotřebují žádná předchozí školení ani zkušenosti jako lektoři. Praxe z jiných forem cvičení vítána.

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 5, 8 a 3. 

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.