FitnessBox

zde se nacházíte:
Úvod > FitnessBox

FitnessBox je dynamická skupinová lekce, inspirovaná fitness koncepty jako je FitBox, BodyCombat nebo Tae Bo, ale také klasickými bojovými sporty a uměními jako je Kickbox, Muay Thai, Taekwondo či Karate. Během jednodenního prakticky zaměřeného kurzu se naučíte techniku úderů a kopů do speciálně upravených totemů a také tvorbu celé lekce. Účastníci kurzu získají certifikát o absolvování.

 

 

 

  • Datum kurzu: 19. 10. 2024
  • Délka kurzu: 8 hodin
  • Cena: 3100 Kč
  • Přihláška

Náplň kurzu:

Teoretická část: speciální názvosloví, zásady vedení skupinových lekcí , výběr vhodné hudby, tvorba tréninkové jednotky - jednotlivé fáze (úvod, hlavní část, strečink), cíle.

Praktická část:  technika úderů a kopů, jednotlivé kombinace a choreografie, využití cvičebních pomůcek (činky, gumičky…).

Co Vám kurz přinese?

Získáte poznatky o metodice vedení lekce a správné technice úderů a kopů.  Naučíte se tvořit vlastní tréninkovou jednotku a jednotlivé kombinace s rychlejší i pomalejší frekvencí pohybu. Naučíte se komunikovat s klienty a osvojíte si speciální názvosloví, které je při lekci potřeba.

Pro koho je kurz určen:

Na kurz se může přihlásit odborná i laická veřejnost, která má cit pro rytmus a pohyb.  Praxe z jiných forem cvičení vítána.

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 4, 5 a 8.

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.