Další krok k osvětě nutri světa

zde se nacházíte:
Úvod > Další krok k osvětě nutri světa

Připojte se k našemu výživovému workshopu, kde budeme prozkoumávat fascinující svět vitamínů a minerálů a naučíme se, jak nejlépe využít jejich jedinečných forem pro optimální zdraví a výkon. Podíváme se na vrchol nutriční pyramidy, včetně aminokyselin, kreatinu a dalších klíčových látek pro vaše tělo. Ale nejen to - přiblížíme se i k ženskému cyklu a jeho významu pro výživu a celkové zdraví. Ponoříme se do zajímavostí kofeinového světa a prozradíme další sady tipů a triků do kuchyně, abychom vám pomohli dosáhnout vašich výživových cílů. Přijďte objevovat s námi nové možnosti pro vaše zdraví a vitalitu! 

 

  • Datum workshopu: 14. 4. 2024
  • Délka workshopu: 3 hodin (Euforie Pankrác)
  • Cena: 1200 Kč
  • Přihláška

Náplň workshopu:

- vitamíny a minerály a jejich nejlépe využitelné formy
- špička nutriční pyramidy (aminokyseliny, kreatin, nakopávače a další)
- ženský cyklus 
- zajímavosti z kofeinového světa
- další tipy do kuchyně
- zajímavosti z nutri světa

Co Vám workshop přinese?

Návštěva tohoto workshopu vám přinese hlubší porozumění výživě a zdravému stravování. Získáte konkrétní znalosti o různých vitamínech, minerálech a dalších živinách a naučíte se, jak je efektivně využít pro dosažení optimální výživy a zdraví. Díky poznatkům o vlivu ženského cyklu na stravovací návyky budete schopni lépe přizpůsobit svou stravu individuálním potřebám. Objevíte také zajímavosti o kofeinu a jeho účincích na tělo a mysl. Celkově získáte ucelený pohled na svět výživy a nové nástroje pro zdokonalení svých stravovacích návyků.

Pro koho je workshop určen:

Náš výživový workshop je určen pro ty, kteří chtějí prozkoumat svět vitamínů a minerálů a získat praktické tipy do kuchyně pro zlepšení svého zdraví. Pokud hledáte informace o aminokyselinách, kreatinu a vlivu ženského cyklu na výživu, pak je tento workshop pro vás. Přijďte objevit nové možnosti pro své zdraví!

Proč absolvovat kurz v Euforii

Sledujeme nejnovější trendy týkající se cvičebních pomůcek, nářadí i tréninkových metod a seznamujeme s nimi i naše studenty.

Kurzy probíhají v příjemném prostředí na našich fitness pobočkách na Praze 4, 5 a 8.

Kurzy vedou mezinárodně vzdělaní, zkušení a úspěšní trenéři, kteří se s Vámi rádi podělí o své vědomosti.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám brzy ozveme.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o Ochraně osobních údajů.